Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.06.16, 01:17   #35
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 987
Ettiği Teşekkür: 46022
Aldığı Teşekkür: 39593
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Erol Evgin: 3 Üniversite Bitirmiş Birinin Tek Oy Kullanması Adil Değ

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Apache Mesajı göster
Referans noktası.

Salakların üreme potansiyeli iki kattan daha da fazla.
En ilerici il Kırklareli:

Aile başına çocuk ortalaması 1,4.

En gerici Urfa:

Aile başına çocuk ortalaması 4,5.

Ben yanılma payımı garantiya almak için bizden 2 kat fazla ürediklerini söyledim ama 2 kattan daha fazla ürediklerini biliyorum. Ama bizden en az ama en az 2 kat fazla bir hızla ürüyorlar. Bu kesin.

Mesela oy işi var bir de...

Mesela yine en gerici ve en bölücü illerden Hakkari, 50 bin oyla bir milletvekili çıkarıyor.

İstanbul' da milletvekili çıkarmak için 250 bin oy, yani Hakkari' nin 5 katı oy gerekli...

...

Sistem Türkiye' yi batırmak üzere kurulmuş zaten.

Hani herkes eşitti?

Bir Hakkarli' nin oyu, bir İstanbullu' nun oyundan 5 kat daha fazla değerli ise yemişim ben böyle demokrasiyi...