Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.06.16, 02:19   #24
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 980
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39534
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Yaşar Nuri Öztürk Hayatını Kaybetti

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
İslama bozuksun bu biliniyor, yukarıda yazdıkların neyin kızgınlığı?

İnsanları yalan söylemekle itham ediyorsun. Bazı konularda seninle anlaşabilmek mümkün değil.
Hiç birimiz her konuda hem fikir olmak durumunda değiliz.

Vatan sevgisi konusunda hemfikir olmak benim için fazlasıyla yeterlidir.

...

Ben burda; bu forumda son zamanlarda Yaşar Nuri' nin söylediklerinin bazılarını Yaşar Nuri gibi sert, acımasız ve hatta hakaretlerle değil, son derece yumuşak, Kuran' dan alıntılarla yazmaya ve anlatmaya çalıştım.

Bana gelen tepkileri de biliyorsun.

...

Ben Yaşar Nuri' nin belki de en light versiyonu olacakken bana karşı çıkıp da, kalkıp bugün Yaşar Nuri' ye timsah gözyaşı dökenleri tutarlı bulmuyorum.,,,

Bulamıyorum...

Ben Yaşar Nuri' den çok daha yumuşak, anlayışlı ve nezaket içinde bir şeyler anlatmaya çalışırken bana karşı çıkanlar, benim dediklerimin on katını en sert ve acımasız şekilde söyleyen Yaşar Nuri için sızlanıyorsa ilk önce belki de benden özür dilemeliler o tutarsızlıkları için...

Ha ben kimseden özür de beklemem, başka bir şey de beklemem...

Ama biliyorum ki, Yaşar Nuri bu forumda son 2 yıldır çeşitli yazılı ve görsel medya organlarında söylediklerini mesela YAŞŞO nicki ile bu foruma üye olup söylese, bu forumdan benden 10 kat daha fazla tepki alacaktı...

Hani o yüzden diyorum ki; bazıları boşuna timsah gözyaşı dökmesin... O timsah gözyaşları bazılarının gözlerindeki boyaları da döküyor.

...

Kimse kusura bakmasın ama Yaşar Nuri burda başka bir nick ile olsa ona burayı zehir edecek olanlar kalkmış üzülüyor...

Ve ben de onların üzüntsünü tutarlı bulmuyorum.

...