Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.06.16, 03:25   #28
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161604
Aldığı Teşekkür: 177633
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Yaşar Nuri Öztürk Hayatını Kaybetti

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
Neden bir dindarın maneviyatı benim maneviyatımdan daha üstün?

Ve neden ben dindarların maneviyatına göre yaşamak zorundayım?

...

Bana zorlama var... Ben hep onlara uymak zorundayım. Uymayınca burda olduğu gibi toplumun diğer alanlarında da ben ''günahkar'' ya da ''sapkın'' yerine konuluyorum.

Burda innan arkadaşlar var. Tamam ve kabul. Ben hiç birine bire bir saygısızlık yapmadım ve yapmam da...

Ama onlar gibi olmayanlara her zaman bir dayatma var.

Farkındaysan Yaşar Nuri' nin videolarını yüklüyorum foruma.

Ve farkındaysan onun dediklerinin onda birini bile yazmıyorum.

Siz Yaşar Nuri' yi yere göğe sığdıramıyorsunuz...

Adam videosunu da eklediğim gibi A. koyma hakkını kullanırken bile idol!

Ben ağzıma onun dediklerinin onda birini bile almazken ''saldırgan''!

...

İnsanların manevi inançları???

Neden inançlılar ve inançsızlar eşit değil?

...

Ha bu arada ben inançlılıktan inançsızlığa geçerken karşı karşıya kalacağım herşeyi çoktan göze almıştım da...

İnançlılar neden en ufak bir eleştiriye tahammül edemiyor da hep ''anaaa, dinimize hakaret var'' diye yaygarayı basıyor...

Ezilen biziz zaten, bir de ezenler yüzde doksan dokuzu müslüman olan bu ülkede eziklik oynamasınlar bari...

...

Ve ben burda herkesin ölümüne üzüldüğü Yaşar Nuri' nin en pembe (!) haliyim...
Seni burada kim ''günahkar'' ya da ''sapkın'' yerine koyoyursa o kişilerin ismini belirt, ondan sonra yazacaklarını yaz...

Ortaya yazıp, bir de yazdıklarını isim belirtmeden sitedeki çoğu kişiye atvetmen doğru yaklaşım olmaz.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.