Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.06.16, 05:40   #47
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131108
Aldığı Teşekkür: 42534
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Erol Evgin: 3 Üniversite Bitirmiş Birinin Tek Oy Kullanması Adil Değ

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SerseriGezgin Mesajı göster
O 3 üniversite bitirenlerde malum partiye oy atıyorlar o ne olacak?

Eğitimle egosunu yükseltenler acınası ve zavallı kimselerdir.

Dibine Not: Oy atmak ayrıca bir zeka seviyesi değildir. bunuda belirtmek isterim. Zira eğer öyle olsaydı benim o zaman gerizekalı olmam gerekirdi. Malum sandık, oy gibi şeylere inanmıyorum.. Bir istisna tanıdım o da geçen seçimlerdi. Dahada oy kullanmam.

Bak, Soma taraflarindaki Tarlalara simdilik gözlerimi diktim, baya yaklasiyorum.

Oyumu almaya gelirim oralara.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SerseriGezgin Mesajı göster
Oyla birşey değişmeyeceğinin idrakını çoktan anladım da ondan @Aristo

Ne de olsa hiçbirşeyin değişmediğini gördükten sonra sağda solda "oy kullanmanın marifet olmadığına dair" paylaşımlar zirvede olmazdı değil mi?

Zeka, oy hakkında belirleyici birşey değildir. Bunun lamı cimi yok bu tür ifadeler size birşey kazandırmaz çok şey kaybettirir.

Tarafına ve diğer taraf için olan tek şey.. kılıca daha iyi bilenmekten başka birşeye yaramaz bu söylemler.
Vallahi ben ayni görüste degilim.

Twitterde ilk adimlarimi atarken, bunca Milleti ilk zamanlarda göremedim.

Halbuki simdi Gazi Antep bile Ses vermeye basladi.

Burada sende bunu biliyorsun´ki, 2011 senesinde 70 ila 80.000 taliban oralarad AKP ve Amerika tarafindan yerlestirilip, Dogu Anadoluyu Türkiyeden kopartabilmek icin bir nesil yetistirmek..

Galiba ama bu simdi ters tepki yapip, Afganistan gibi Milleti bir birine düsüremiyecek, Komsudan nen alip, Akillari baslarina geleck.

Böylecene Batinin Korktugu, Notradamus´un söylemleri gerceklesecek.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla