Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.06.16, 12:50   #32
İlya
Uzman Üye

İlya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 30
Ettiği Teşekkür: 6276
Aldığı Teşekkür: 6598
Rep Derecesi : İlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Yaşar Nuri Öztürk Hayatını Kaybetti

Burada herşeyden önce bir insan hayatini kaybetmiş ....

Ataist, müslüman yada hıristiyan vs. olarak görmüyorum... İnsan olarak degerlendiriyorum.

Kimisi ışıklar içinde uyusun der kimisi ise nurlar içinde ... Ki zaten öyle ....

Boyle bir hadise karşısında insanları samimiyetsiz görmek biraz abes olmadımı @Aristo.

Ayrıca lütfen bana cevap olarak peygamberden, sahabeden, hadisten, dinden , aktrollerden örnekler vererek konuya girme.

Neticede bir insan hayatini kaybetmiş konu bu ve genlde arkadaşlar kimin ne şekilde öldüğünü bilmediği için doğal olarak Allah rahmet eylesin demiş/deniliyor.

Ayrıca seni bilmiyorumda benim yaşadığım topraklar Allah, Allah nidalarıyla kazanıldı haliyle de Allah rahmet eylesin diyorum kendi adıma.