Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.06.16, 17:54   #50
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131255
Aldığı Teşekkür: 42646
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Erol Evgin: 3 Üniversite Bitirmiş Birinin Tek Oy Kullanması Adil Değ

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Rosebud Mesajı göster
Yok yanlış programları takip etmiyorum haberlerimi sadece Halk TV'den alırım, elbette hile hurda vardır ama o hazır mühürlü oy pusulaları, çöplerde çıkan oy pusulaları falan filân hiç birisi seçimin sonuçlarını bu derece etkileyebilecek büyüklükte değiller, yani halkın salaklığı tam Aziz Nesin'lik.
O zaman Tuvalette yakilan Secmen listelerini görmüs olman lazim, cünkü bende oradan ve Internetten arastiriyorum.

Erzurumlulardan, Tuncelilerden hayriyetten haberler toplayip, oradaki ortami analize yapiyorum.

Bir "Trakyali" Sinir Cocugu olarak, bir taraftan Yünanistan, öbür taraftan Olümpiyayi icat edip, Donsuz gezen Yünanistanlilar oldunan, her tarafa göz atmak lazim.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti