Tekil Mesaj gösterimi
Eski 26.06.16, 00:44   #41
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 982
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39539
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Yaşar Nuri Öztürk Hayatını Kaybetti

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Asena Mesajı göster
Her konu din tartışmasına dönüyor.

@Aristo, kendini çok fazla önemsiyorsun. Senin neye ve nasıl inandığın zerre kadar umurumda değil. Ben sana çoğu kez Yaşar Nuri'yi referans göstermiştim.
Bırak yerinde rahat uyusun. Cevap yazmadık mı krizlere giriyorsun fakat sende benden bundan sonra cevap alamayacaksın.
Şu konuya bak mesela: Kendimi önemsediğime dair tek bir kelime yazmış mıyım? Hayır.

Bu temelsiz iddianın üzerine bir de ''... zerre kadar umurumda değil'' yazıp, ardından da daha önce bir başkasına yine temelsiz nedenle yaptığına inandığım gibi ''fakat sende benden bundan sonra cevap alamayacaksın.'' diye tamamlama (!) getirirsen aslında benim mi yoksa senin mi kendini çok önemsediği, ortaya çıkıyor.

Ben düşüncelerimi yazıyorum. Senin gibi kendimi önemsetmeye kurgulanmış şeyler değil..!

Aslında sen kendini önemsetmeye çalışıyorsun ama...

Bana cevap versen neee, vermesen ne...

Hadi cevap verme de ben de krizlere gireyim.