Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.06.16, 03:53   #85
Slower
Yasaklı Üye

Slower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 122
Ettiği Teşekkür: 14240
Aldığı Teşekkür: 8657
Rep Derecesi : Slower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisi
Ruh Halim: Cok Dertli
Standart Cevap: TRT Programcısı: Namaz Kılmayan İdam Edilir, Çöpe Atılır!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
Şimdi sana yalancı ve sahtekar diyorum.

Bir kere benim değişik isimlerde başka sitelerde olduğumu ve bunu bildiğini söylerken aslında kendini ele veriyorsun. Ben bir sürü sitede aynı anda başka nicklerle yer alıyorsam sen de trollükte benden aşağı kalmazsın. Demek ki o sitelerde sen de varsın... Oralarda sen de varsan ne hakla bana saldırıyorsun utanmaz adam?

Birincisi: Ben aynı anda asla ve asla 2 forum sitesinden fazla bir forumda bulunmadım. Burası ile başka bir sitede ilk zamanlar aynı anda bulunduğum oldu ve asla da yadsımadım, ki burda UltraRed nickli mesajlarımı da en azından fotograflarda paylaştım.

İkincisi: Bir forum sitesine ağırlık verince bir diğerini sırf ordaki arkadaşların isteği ve onların hatırları nedeniyle birden kesmedim ve azaltarak sürdürdüm. Yani buraya geldikten sonra burdan önce üye olduğum sitedeki faaliyetimi yavaş yavaş sona erdirdim. Benim buraya gelmeden önce bulunduğum sitedeki aktivitemi burdaki yöneticilerin çoğu da biliyor. Yani gizlim saklım yok.

Üçüncüsü: Eğer adamsan, kalkıp bana burası dışında hangi forum sitesinde son mesajımı yazdığımı bulup çıkar ve herkesin önüne koy ve beni utandır.

Hatta bana burası dışında son 3 mesajımı hangi tarihi aralıklarla ve ne zaman yazdığımı koy.

Hakikaten hem dindar (!) hem sahtekarsın.

Şimdi adamsan dediklerini ıspatlayacaksın.

Ya ıspatla ve beni mahçup edip utandır ya da aslında bir sürü forumda AKtrolük yapan bir dandik olduğunu itiraf et.

Cevabını acilen bekliyorum.

Şimdi eşşekler gibi beni ifşa edeceksin!
Benim burdan başka bir yerde üyeliğim yok. Benim senin kadar boş vaktimde yok ki öyle işlerle uğraşayım ticaret adamıyıö ben boş işlerle uğraşamam.

Nerden bildiğime gelince alaturka bana resimlerle linklerle göstermişti senin internetteki faaliyetlerini hiç birini saklamadım. Bunları burada söylemek gereksiz aslında yasal yollara başvuracağım.
Slower isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Slower'in Mesajına Teşekkür Etti