Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.06.16, 04:01   #86
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 982
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39539
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: TRT Programcısı: Namaz Kılmayan İdam Edilir, Çöpe Atılır!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Benim burdan başka bir yerde üyeliğim yok. Benim senin kadar boş vaktimde yok ki öyle işlerle uğraşayım ticaret adamıyıö ben boş işlerle uğraşamam.

Nerden bildiğime gelince alaturka bana resimlerle linklerle göstermişti senin internetteki faaliyetlerini hiç birini saklamadım. Bunları burada söylemek gereksiz aslında yasal yollara başvuracağım.
Ulan rezil trol!

Bilmeden ne diye yalan söyleyip iftira atıyorsun o zaman?

O zaman yukarıda yazdıklarımı yalanla ve sana o senin gibi trol olan alafrangala' nın verdiği linkleri buraya ekle.

Hakikaten iğrençsin.

Ve tam trolsün!

Yasal yollara baş vuracakmış. Tam trolsün ha valla, yarım bile değil...

5 kuruşluk onurun olmadığını da gösterdin.

Bir boktan haberi yok, suçunu öteki trol arkadaşı alafranga' ya atıyor şimdi...

Hadi alafranga' nın linkleriyle gelip bir sürü forumda başka nicklerle trollük yaptığımı ispatla şimdi...

Yukarıda yazdıklarım dışında tek bir şey ispatlayamazsan ''ben yalancı bir trolüm'' diye itirafta bulunacak mısın?

En iyisi ben o alafranga nın ve senin bildiğim yerlerden yazdığınız mesajları da kopyalayım da el mi yaman, sen mi yaman, ben mi yaman görürüz o zaman!