Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.06.16, 15:46   #93
Rosebud
Uzman Üye

Rosebud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 435
Ettiği Teşekkür: 8501
Aldığı Teşekkür: 10087
Rep Derecesi : Rosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: TRT Programcısı: Namaz Kılmayan İdam Edilir, Çöpe Atılır!

Hem iftira atacaksın hem de yasal yollara başvuracağım diyeceksin, işte bunu anlayabilmek mümkün değil.
İftira, şantaj, tehdit üçü bir arada.
Demek ki burada başka hesaplar var.
Tartışmayı eğer karşındakinin kişiliğine ve daha önce vaptıklarına yöneltiyorsanız hem de ıspatsız delilsiz, bu o konuda söylenecek sözünüzün kalmadığının da itirafıdır aynı zamanda.
İsmini vermeyeyim; bu forumda, o belki benim henüz kim olduğumu bilmiyordur ama daha önce yazdığım bir forumda zaman zaman tartıştığımız bir arkadaşla yine tartışıyoruz, şimdi benim veya onun daha önce başka forumda olması bir suç mudur, karşımdakini bununla itham edebilir miyim!
Olacak şey değil.
Sonra, Yalansa niye sinirleniyorsun'' gibi bir ifadeyle karşılaştım yazıların birinde ancak zaten yalan sinirlendirir insanı, doğruya niye sinirleneyim ki!..
O yüzden Aristo'yu çok iyi anlayabiliyorum çünkü hiç bir hakaret beni iftira ve yalan kadar rahatsız etmez ben de aynı durumda kalsaydım aynı tepkiyi verirdim açık söylüyorum.

Yağmur komünisttir; çünkü herkese eşit yağar,
Rüzgar ise kapitalisttir, zayıf olanı yıkar.
Ernesto Che Guevara
Rosebud isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Rosebud'in Mesajına Teşekkür Etti.