Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.06.16, 15:58   #94
Slower
Yasaklı Üye

Slower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 122
Ettiği Teşekkür: 14240
Aldığı Teşekkür: 8657
Rep Derecesi : Slower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisi
Ruh Halim: Cok Dertli
Standart Cevap: TRT Programcısı: Namaz Kılmayan İdam Edilir, Çöpe Atılır!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Rosebud Mesajı göster
Hem iftira atacaksın hem de yasal yollara başvuracağım diyeceksin, işte bunu anlayabilmek mümkün değil.
İftira, şantaj, tehdit üçü bir arada.
Demek ki burada başka hesaplar var.
Tartışmayı eğer karşındakinin kişiliğine ve daha önce vaptıklarına yöneltiyorsanız hem de ıspatsız delilsiz, bu o konuda söylenecek sözünüzün kalmadığının itirafıdır aynı zamanda.
Yalansa niye sinirleniyorsun'' gibi bir ifadeyle karşılaştım yazıların birinde ancak zaten yalan sinirlendirir insanı, doğruya niye sinirleneyim ki!..
Aristo'yu çok iyi anlayabiliyorum çünkü hiç bir hakaret beni iftira ve yalan kadar rahatsız etmez ben de aynı durumda kalsaydım aynı tepkiyi verirdim açık söylüyorum.
Gonca gül sen beyefendinin avukatısın heralde ondan daha çok sen savunma halindesin güzelim ne oluyor yoksa beraber mi çalısıyorsunu çete misiniz siz ? Yalan söylediğimi nereden biliyorsun nasıl bu kadar eminsin

Aristo nun internetteki faaliyetlerini herkes biliyordur zaten. Kimsenin şaşırdığını düşünnüyorum sen hariç. Delikanlı adam yalan söylemez beni bilen bilir. Sen bosuna yorulma..
Slower isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Slower'in Mesajına Teşekkür Etti