Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.06.16, 16:50   #98
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 988
Ettiği Teşekkür: 46024
Aldığı Teşekkür: 39600
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: TRT Programcısı: Namaz Kılmayan İdam Edilir, Çöpe Atılır!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Gonca gül sen beyefendinin avukatısın heralde ondan daha çok sen savunma halindesin güzelim ne oluyor yoksa beraber mi çalısıyorsunu çete misiniz siz ? Yalan söylediğimi nereden biliyorsun nasıl bu kadar eminsin

Aristo nun internetteki faaliyetlerini herkes biliyordur zaten. Kimsenin şaşırdığını düşünnüyorum sen hariç. Delikanlı adam yalan söylemez beni bilen bilir. Sen bosuna yorulma..
Bak hala benim internet faaliyetlerime kafayı takmışın. Kimseye internet faaliyetlerimin hesabını vermek durumunda değilim ve eğer kalkıp birisi benim internet faaliyetlerimi sorguluyorsa önce kendi baskıcı zihniyetini gösteriyor demektir. Sana ne benim internet faaliyetlerimden?

Yukarıda uzun zamandır artık sadece bu forum sitesinde olduğumu yazmıştım.

Kalkıp aslında hiç bir hakkın olmadığı halde benim aynı anda bir sürü sitede trollük yaptığımı yazıyorsun. Sana yalan söylediğini yazıp ispatlaman gerektiğini söylüyorum. İspatlayamayınca işi alaturka' ya getiriyor, ondan benim başka yerlerde yazdıklarıma ilişkin kanıtlar aldığını söylüyorsun.

Bu sefer sana ''o halde alaturka' dan aldıklarını buraya koyup en son mesajlarımı nerde ve ne zaman yazdığımı belgelemeni istiyorum.

Kalkıp bunun 1 sene önce olduğunu yazıyorsun.

O da yalan.

Ben alaturka' nın da olduğu o forumdaki son mesajımı bundan sanırım 4-5 ay önce yazmıştım. Ve buraya ordan geldiğimi, ordaki aktivitemi son 1 yılda taş çatlasın 4-5 ay öncesine kadar 10 mesaj yazacak kadar sınırladığımı burdaki yöneticilerin bazıları da bilir.

Sosyal medyaya bile zaman ayıramadığım uzun bir dönemde kalkıp bir sürü yalana baş vurarak benim bir sürü sitede yazdığımı ''ifşa etmek!'' neyin mantığıdır.

Birden fazla sitede olmak suç mu?

Keşke mümkün olsa da bir sürü sitede paylaşımlarda bulunabilsem.

Fırsat bulursam yaparım ve zamanım olmadığı için de üzgünüm açıkçası.

Çünkü senin gibilerin sahip olduğu zihniyetle her zaman ve her yerde mücadele edilmesi gerektiğine inanıyorum.

Ben şu ana kadar görüşlerine karşı olsam da kimsenin başka forum sitelerindeki faaliyetlerini sorgulayacak ve bunu sanki bir suçmuş gibi gösterecek kadar hamlaşmadım.

Senin yapmaya çalıştığın tek şey, senin gibi olmayanlar üzerinde iktidardan aldığı güçle baskı kurmak ve insanların ifade özgürlüğüne engel koymaka çalışmaktır.

Ve burda da bazen kendi aramızda bile değişik nedenlerle tartıştığım insanlar ile aramızda bir çete bağı (!) varmış havası yaratarak neyi amaçlıyorsun? Ben burdaki insanları burda tanıdım ve sanal alem dışında bir ilişkim ve bir birlikteliğim de yok. Ha olsa ne olur? O da gayet normaldir.

Çetecilik varsa, işi gücü bırakıp sizler gibi insanların başka bir forumda yazdıklarını kopyalayıp, bir birlerine yollayarak ittifaklar geliştirmektir.

...

Kendisi kendisine benzer olanlarla birliktelik geliştirenler, burda kimi konularda kendi aralarında ortak paydalar bulan insanlardan hemfikirliğinden neden gocunurlar?

...

Mantık belli:

İfade özgürlüklerini engelleyelim.

Bir birlerini bulmalarını ve ortak paydalar geliştirmelerini engelleyelim.

Demokratik haklarını ellerinden alalım.

...

Ve bu diktatoryal zihniyetin zaten yabancısı değiliz.

...

Bugün arkalarında bir iktidar gücü bularak o güçle başkaları üzerinde baskı kurmaya çalışanlar, yarın rüzgar tersten estiğinde ağlaşmasınlar!