Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.06.16, 17:06   #100
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 980
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39534
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: TRT Programcısı: Namaz Kılmayan İdam Edilir, Çöpe Atılır!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
@Aristo boş işlerle uğraşıyorsun kendin de iyi biliyorsun boş yere yorulmayalım..

Biraz ufkunu genişlet; sporla ilgilen, doğayla ilgilen, börtü böcekle ilgilen hayvan besle...

Benim ateizlere en büyük önerim sosyal çevre edinin ! akşama kadar oturmayın pc başında.

İnsanlara biraz sevgiyle yaklaşın, doğaya karışın, yaşamak çok güzel ! İnsanlarla kaynaşın arkadaş olun.

Yalnız kaldığınızdan oluyor hep bunlar. Yalnız kalmayın. Çok üzülüyorum ben size
Hah ha ha...

Yahu ben akşama kadar sosyal hayatın tam içindeyim. Zaten genellikle de siteye geceleri uyumadan önce girerim.

...

Neyse tamamdır. Ben yazacaklarımı yazdım.
Bu arada senen de bize verdiğin öğütlere uygun davranman gerektiğini istemiş olayım...

Alıntı:
İnsanlara biraz sevgiyle yaklaşın, doğaya karışın, yaşamak çok güzel ! İnsanlarla kaynaşın arkadaş olun.