Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.06.16, 17:12   #8
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 982
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39540
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Turizm Krizi Geri Adım Attırdı; Erdoğan'dan Putin'e "Özür" Mektubu

Bu güya özür işinin sadece turizm ile bağlantısı yok. Turizm bu özürün tali nedenidir.

Turizmin de ötesinde Erdoğan ve AKP' nin ABD ve AB tarafından dışlanması ve giderek daha da yanlızlaşması var.

Bu türk iktidarlar varlıklarını kucaktan kucağa oturarak sağlarlar. Erdoğan mecburen yüzünü Avrasya' ya dönmüş durumda.

Yani ABD ve AB' ye bir mesaj var: ''Beni fazla itip-kakarsanız ben de sizin kucağınızdan kalkar, Avrasya paktı (!) nın kucağına otururum. Ha yapamaz ama yaparmış gibi yapmaya çalışır...