Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.06.16, 23:03   #11
Dilaver
Moderator

Dilaver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 413
Ettiği Teşekkür: 18755
Aldığı Teşekkür: 20033
Rep Derecesi : Dilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Uykucu
Standart Cevap: Doktorlar Bulguru Öneriyor

Konu için Canan'a, ek bilgiler için Gülümsün'e teşekkür ederim.

Bulgurun faydalarını bilenlerdenim ve genelde pirinç pilavına, bulgur pilavını tercih ederim.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi StorMAnqeL Mesajı göster
Bizlerde bulgur plavını yeşil mercimkli yaparız çok güzel olur gerçe parça kemikli etlede yaprlarda ben yemediğimden yeşil mercimkli of süper olur.

On bir numara bulgur pilavı yaparım.

Üstelik Canan'ın dediği gibi yeşil biber ve domatesli yaparım ki, ben önceden soğan bile kavururum..

Fakat yeşil mercimekli bulgur pilavını hiç duymadım, üstelik yeşil mercimeği de çok iyi yaparım.

Netten araştırması kolay da, bi tarifini veriversen
StorMAnqeL ??
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Ahmet Arif Hoca Mesajı göster
Bulgur iyi has ta şişkinlik yapıyor nedense...
Hocam pirinç pilavı deseniz tamam da, bulgur pilavının şişlik yaptığını ilk sizden duydum

Üstelik midem oldukça hassastır, buna rağmen bulgur pilavı bana hiç dokunmadı.

Allah Allah, şaşırdım şimdi..

Bulgur pilavını, kuru üzüm hoşafı ile denemenizi tavsiye ederim..

Tanrılar, erkeklerin ''balıkta'' geçirdiği zamanı ömründen saymaz. (Babil Atasözü)
Dilaver isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Dilaver'in Mesajına Teşekkür Etti.