Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.07.16, 02:00   #15
StorMAnqeL
Uzman Üye

StorMAnqeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 211
Ettiği Teşekkür: 10156
Aldığı Teşekkür: 8719
Rep Derecesi : StorMAnqeL şöhret ötesinde bir itibarı vardırStorMAnqeL şöhret ötesinde bir itibarı vardırStorMAnqeL şöhret ötesinde bir itibarı vardırStorMAnqeL şöhret ötesinde bir itibarı vardırStorMAnqeL şöhret ötesinde bir itibarı vardırStorMAnqeL şöhret ötesinde bir itibarı vardırStorMAnqeL şöhret ötesinde bir itibarı vardırStorMAnqeL şöhret ötesinde bir itibarı vardırStorMAnqeL şöhret ötesinde bir itibarı vardırStorMAnqeL şöhret ötesinde bir itibarı vardırStorMAnqeL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Hasta
Standart Cevap: Doktorlar Bulguru Öneriyor

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Dilaver Mesajı göster

Konu için Canan'a, ek bilgiler için Gülümsün'e teşekkür ederim.

Bulgurun faydalarını bilenlerdenim ve genelde pirinç pilavına, bulgur pilavını tercih ederim.

On bir numara bulgur pilavı yaparım.

Üstelik Canan'ın dediği gibi yeşil biber ve domatesli yaparım ki, ben önceden soğan bile kavururum..

Fakat yeşil mercimekli bulgur pilavını hiç duymadım, üstelik yeşil mercimeği de çok iyi yaparım.

Netten araştırması kolay da, bi tarifini veriversen StorMAnqeL ??
Hocam pirinç pilavı deseniz tamam da, bulgur pilavının şişlik yaptığını ilk sizden duydum

Üstelik midem oldukça hassastır, buna rağmen bulgur pilavı bana hiç dokunmadı.

Allah Allah, şaşırdım şimdi..

Bulgur pilavını, kuru üzüm hoşafı ile denemenizi tavsiye ederim..
Ben hayata yemek yapmayı bilmem ama halam dediki önce mercimeği haşlıyoruz yıkayıp süzüyoruz.sonra eti haslıyoruz suyunu alıyoruz .bulguru kavurup sora yeşil mercimeklede kavurduktan sora et suyunu dökuyoruz böyleymış tarıfı diyoki denesinler çok beynecekler

Ve kadın gitti!
Seve seve gitti, acıya acıya gitti.
Söküp attı kangren olan ilişkiyi kalbinden ama,
bir daha kimseyi 'O adam' kadar sevemedi.....

İnan Durak Taş
StorMAnqeL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz StorMAnqeL'in Mesajına Teşekkür Etti.