Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.07.16, 01:22   #37
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1431
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32418
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Önemli!! | Forumdaki Tüm Arkadaşlarımızın Dikkatine - Gazete Alıntıl

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Rosebud Mesajı göster
Yabancılar, telif haklarına çok önem veriyorlar, *****grafik paylaşımları dahi sırf telif hakları ihlâli açısından cezalandırıyorlar, yakın bir zamanda bir sitede okumuştum, bu çeşit paylaşımlarda bulunanlar için bile eğer telif hakkına sahipse kanuni işlem başlatıldığını...
Hakikaten adamlar çok ciddiler, üstelik bana gelen mail bir kanun adamından gelmedi site yönetiminden geldi, politikaları buymuş, İngilizcem'in Terms of service'i anlamaya yetmediğini vurgulayıp özür dileyince hemen kaldırmamı istediler, ben de kaldırınca sorun hallolmuş oldu.
Sen bir yabancı albümün paylaşımını bu forumda yapsan o albümün telif hakkına sahip olan şirket bu paylaşımı görse önce bu sitenin hostunun nereden sağlandığına bakar. Bu sitenin hostu Türkiye ama adamın kendi şirketi Amerikada ve yasaları amerika kanunlarına tabi diyelim. Yine ceza kesemez çünkü sen Türkiyedesin o adamlar ise Amerikada..

Ha bak sen site yönetiminden geldi demişsin o site yönetiminin kuralıdır. O farklıdır.

Ben sunucumu kostarika dan alsam atıyorum burdaki tüm türk sanatçılarının şarkıcıların albümlerini çatır çatırda paylaşırım kimsede bi yaptırımda bulunamaz. Ha en fazla host bazında TİB engel koyar ama yıl olmuş 2016 vpn diye birşey var onuda engellemesinin mümkünatı yok. Bu şekilde sunucu alıp hayatını sürdüren çok torrent bazlı paylaşım siteleri mevcut.

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.