Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.07.16, 01:42   #40
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 986
Ettiği Teşekkür: 46007
Aldığı Teşekkür: 39571
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Önemli!! | Forumdaki Tüm Arkadaşlarımızın Dikkatine - Gazete Alıntıl

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SerseriGezgin Mesajı göster
Bu tamamen iç olay abi. Bu sitenin hostunu dışardan satın alınsaydı sen bu kararlar ile uğraşmak zorunda kalmazdın mesela. Dediğim gibi eğer sitenin amacında paylaşım olacaksa kesinlikle yerel sunuculara yönelmeyeceksin yoksa böyle saçma sapan uyarı ikazlarla uğraşır durursun.

O yüzden bu tür ihtarlarla sırf yüzleşmen normal.
Hah ha ha...

Bence @ReaL siteyi sana devretsin hemen.

Finansmanını ben sağlayacağım... Şaka değil! Çünkü sen varken biz çok daha özgür oluruz valla... Ha belki 2 belki 3 hafta falan... Sonra ruhumuza fatiha!..

...

Gıda sektörü, troller falan filan...

Ben bir tarikat reisinin kendi demeçlerini yayınlayan bir siteye 20 kişi bir araya gelsek karşılayamayacağımız tazminat tehditine bile şahit oldum.

Adamın kendi videosunu, kendi laflarını koyuyorsun ve avukatı site yönetimine ''derhal kaldırın yoksaaaa...'' diye mail atıyor...

Kim mi? Kedispor' un forveti...

Lakalukaya gerek yok.

Bu sitenin sahibi/sahipleri bu işin nasıl bir iş olduğunu biliyor...

Daha iyi bilen ve bize daha yüksek boyutlarda özgürlük sağlayacak olanlar var ise hemen bir site kursunlar; ilk üye benim!