Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.07.16, 02:16   #44
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 989
Ettiği Teşekkür: 46046
Aldığı Teşekkür: 39621
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Önemli!! | Forumdaki Tüm Arkadaşlarımızın Dikkatine - Gazete Alıntıl

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
En başta ben gelirim @Aristo

Bazı konular çocuk oyuncağı değil. Ciddiye alınması gerek.

Bir haber vardı, bilal İtalya'ya kaçtı mealinde... Bu haberin yalan olduğu mahkeme kararı ile onaylanmış. Bu konu bizde de paylaşıldıydı. Tüm sitelere bu haber kaldırılması için uyarı maili gönderilmiş.

Mahkeme kararı hoşumuza gider veya gitmez, uymak zorunluluğu vardır. Uymaz isen ne olur? Site kapanır, açtıracağım diye göbeğin çatlar. Ben uğraşamam doğrusu.
''Bekara karı boşama kolaydır'' diye boşuna dememişler.

Herifler ekipler kurmuş.

Gece-gündüz net aleminde ''aleyhimize ne yazıldı'' diye değil, sadece...

Hakkımızda ne yazıldı diye araştırıp duruyorlar.

Maaşlı elemanlarla haklarında ne yazıldığını araştırtan kurtlar var!

...

Bu devirde bir site idare etmek kolay değil.

...

Burdan daha özgür bir site açan olursa, işi gücü bırakıp, makarnaya, kömüre talim edip gelmezesem namerdim.

Maçası yiyen açsın!