Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.07.16, 06:12   #9
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131274
Aldığı Teşekkür: 42658
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: 1000 Suriyeli Ayaklanıp Köy Halkına Saldırdı!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Chevy Mesajı göster
Hiç bir zaman sinsi saldırmadım filistin meselesinde safımı belli ettim.
Arapları savunmadım savunmayacağım doğru olanı Tanrı görüyor ya!

Yahudilerin kimi arkasından vurup vurmadığı beni ilgilendirmez ben sadece çıkarıma, Türk milletinin çıkarına bakarım. Daha doğrusu kendini bilen Türklerin çıkarına bakarım... Ortadoğunun tek demokrasisi İsrail'dir eğer Türkiye Cumhuriyeti Atamızın ATATÜRK'ün yolundan gitseydi bugün göğsüm kabaracaktı. Atatürk döneminde Türkiye, dünyada eşi benzeri, emsali görülmemiş bir ilerlemeye imza attı. Bu araplar sayesinde DEĞİL Atatürk'ün yerleştirdiği "Üniter devlet" "Türk milleti" bilinciyle oluştu.

Günümüzde Türkiye'nin az çok söz sahibi olması Atatürk'ün sayesindedir.
Onun kurduğu cumhuriyet engellere rağmen ilerledi.

Sen hala çıkmış araplar şöyle yaptı böyle men etti böyle posta koydu demeye getiriyorsun
Tekrar ediyorum arap aşığıysan git yaşa orada seni tutan yok.
Yaşadığın almanyanın ekmeğini yiyip almanya aleyhine söylemlerde bulunuyorsun. Bir dönem Türkiye'de yaşamış olman Türkler hakkında atıp tutmana yetmiyor. Türkler ümmetçi değil milliyetçi olmalıdır.

Ayrıca ikide bir Türkçe'den dem vurmanda komik!
Çoğu harfi doğru yazamıyor olman şaşırtıcı zira almanyada tam harfli Q klavye ya da F klavye bulunmaz mı ?
Eğer mesele Türkçe ise ben sana F klavye göndereyim sende "i" yerine "ı" "g" yerine "ğ" gibi Türkçe'de olan harfleri kullan sonra benim Türkçe'me laf at

Bu sitede üye olan @Medusa'da alman kökenli ben ona Türkçeyi 8 ayda öğrettim sen 2012'den beri böyle bir sitede böyle Türkçe'ye önem veren bir forumda tam öğrenemediysen başkalarını suçlayamazsın
Onca seneler Türkiyede yasamanla beraber, Noktaya ve virgüle önem vermeyip, Medusaya nasil Türkce ögrettin?

Alıntı:
Ayrıca ikide bir Türkçe'den dem vurmanda komik!
Çoğu harfi doğru yazamıyor olman şaşırtıcı zira almanyada tam harfli Q klavye ya da F klavye bulunmaz mı ?
Eğer mesele Türkçe ise ben sana F klavye göndereyim sende "i" yerine "ı" "g" yerine "ğ" gibi Türkçe'de olan harfleri kullan sonra benim Türkçe'me laf at
Söz konusu Klavyede olmayan harfler degil, Nokta ve virgül, Büyük harfle baslanilip, Noktayla sonlanmasi.

Lafini etmisken, sözü gecen konuda "Alman kökenligi varsa", neden Almancasinida degistirmedi?.

Böylelikle benimde gözüme batmayip, belki yutturabilirdi!.

Alıntı:
Türkçe'ye önem veren bir forumda tam öğrenemediysen başkalarını suçlayamazsın
Türkiyede yasadigin halde, halen bunlari beceremezsen.

Her zamanda bu sekil ikaz edilip, Hata yapma özgürlügünde direnirsen, daha neye yararsin?.

Baska bir Forumdasimiz bile bazi hatalarina takinildigi icin, ikazlardan usandigi icin, Forumu birakti.

Bu kadar Artniyetli olarak konular acip, Türkceyide bu sekilde Tecavüz etmekte direnirsen Ikaz´dami etmiyecegiz?.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti