Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.07.16, 06:49   #11
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131274
Aldığı Teşekkür: 42658
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: 1000 Suriyeli Ayaklanıp Köy Halkına Saldırdı!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Chevy Mesajı göster
burada basılan köy senin olmadığı için rahatsın
bir köy basılıyor 1000 kişi ayaklanıp senin memleketine saldırıyor nasıl bir rahatlıkla buna art niyetli konu dersin??
iyi suriyeliler gelsin birde öldürsün herkesi ama konusunu açmayalım aman araplara laf gelmesin bunlar münferit olaylar

arkadaş bundan daha büyük bir tehdit varmı? adam resmen sana savaş ilan ediyor ama burda o suriyeliler değil ben suçlu oluyorum
eğlencesine mi yapıyosun bunları? yoksa ciddimisin?

ayrıca türkçe noktayla virgülle öğretilmez imla kuralları evrenseldir her dilde geçerlidir türkçe öğretirken kelime cümle yapısı sesler vb öğretilir nokta virgül değil
Paylasimlarda bulunurken, bende hatalar yapiyorum.

Hatta, Paylastiktan sonra yeniden paylastigimi okuyup, acaba hatalarim varmi diye kontrol edip, bazen paylastigimi birkac sefer düzeltiyorum.

Buna ragmen yeniden gözden kacmislarimi haftalar sonra ayni konuyu okurken fark ediyorum.

Burada senin yaptigin ney?.

Birileri Günah isleme hak´indan konusurken, birileride Türkceyi Tecavüz etme hak´inda israr eder.

Birisine karsi gelindiginde, öbürküsüne gözmü yumalim?.

Imla sartinin en basitine bile önem vermeyip, ************ (oraya yazilabilecegini senin iradene artik birakiyorum)

Bunlara bu denli gözmü yumalim, kendini Bey zannediyorsun diye?.

Beylik taslamak istersen baska bir ülkeye gitmen lazim, Cumhuriyet kuruldugundan beri, Beyliklerde kaldirildi!.

Kirk seneden beri Fasist bir Ülkede yasiyorum, Sinsilige gözüm alismis!.

Yahudistan kurucusu Ingiltere bile bölünmekte, iste ondan kork!.

Diplomasiz Yahudistan kollayicisida artik Mahkemede.

Mavi Marmaranin Katilleri daha Adalete teslim edilmedi.

Bunlar unutulmayacakta!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla