Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.07.16, 00:07   #3
Basakca
Yönetici

Basakca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2209
Ettiği Teşekkür: 85359
Aldığı Teşekkür: 82599
Rep Derecesi : Basakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Hor Görme Suriyeliyi! | Necati Doğru

Suriyeliyi hor görmeyeyim mi?

Olur görmeyeyim de

Desi var ama.

Kendi ülkemde doğum büyüdüğüm topraklarda her nefes alış verişimde vergi ödediğim ve bu ödediğim vergilerle göbek atsınlar bana yan gözle baksınlar, çocuğumun önünü kessinler, sınavsız en iyi üniversitelere girsinler, hastanelerde ben katkı payı adı altında ücret ödeyeyim ve ilaçımı alayım ama onlar Suriyeli diye saatlerce beklediğim hastane koridorlarında benim önüme geçsinler tedavilerini olsunlar ama tek kuruş para vermesinler. Bu ülkenin sahibi gibi birde bana ahkam kessinler ve ağız dolusu küfür etsinler.

Olduu... Görürsem söylerim.

Bana kimse bu Suriyeli adı altında topraklarıma elini kolunu sallayarak geçen militanları, soytarıları, kafatascılarını savunmasın. Bunların arasında aylarca dolaştım binlerce fotoğraflarını çektim. Ve buraya gelenlerin hemen hepsi de bizleri sömürmeye gelen mafya bozuntuları. Gündüz adamları göremezsini o hırpanı çocukların ve kadınların yanında. Kadınlar ve çocuklar gündüz dileniyor akşama da erkek müsveddeleri grant tuvalet o paralarla kumar oynuyorlar ve küçük yaşta olan kızları da erkeklere pazarlıyorlar.

Kimse bunları savunmaya kalkmasın. Rahmetli anneannem "acıma yetime yarın döner ..... dötünü" derdi.

Haklı. Yerden göğe de haklı olduğu ortada.

Mecliste bir taraflarını genişleten mahlukat alsınlar yanlarına beslesinler.

Aynı şey bizim başımıza gelmiş olsaydı diyecek olanlar da var. Vallahi de billahi de bizi sınırdan daha adım atmadan kurşuna dizerdi. Kabul etmezdi.
Bu çok büyük bir oyun bu oyunu hala görmeyip de destekleyenler var ya... En büyük vebal da onların boynuna olacaktır. Hani Allaha inanıyorlar ya.

İstemiyorum arkadaş istemiyorum. Kendi topraklarımda rahatca gezmek istiyorum. Bu toprakları kanı ile sulayanlar bir kaç kişinin egosu başkanlığı için sulamadı. Gelecek nesil için gözünü karartıp yoktan var etti. Şimdi ne idiğü belirsiz bir guruha bu topraklar peşkeş çekilemez. Adı bile söz edilemez.

İstemiyorum arkadaş. Gitsinler kendi topraklarını savunsunlar. Hor da görürüm.
Irkçı mı oluyorum böyle demekle müslüman mı olmuyorum? Sana nee benden daha çok müslüman süslüman var. Onların topraklarına gitsinler. Neden Arabistana gitmiyorlar. Hadi gitsinler de göreym. Orada istedikleri hayatı da yaşarlar. Caddelerde başı açık kadın görüpte günaha da girmezler.

İstemiyorummm topraklarımda asalak, yavşak istemiyorum. Geleceğimiz için, çocuklarımız için istemiyorum.

Basakca isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Basakca'in Mesajına Teşekkür Etti.