Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.07.16, 00:51   #11
Ekin
Moderator

Ekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1175
Ettiği Teşekkür: 30787
Aldığı Teşekkür: 40437
Rep Derecesi : Ekin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Kotu Cocuk
Standart Cevap: Hor Görme Suriyeliyi! | Necati Doğru

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
Ben kimi zaman yurtiçinde kimi zaman yurtdışında olurum. Ama o anda yurtiçinde değilsem ve vatana sahip çıkacak önemli bir durum varsa anında da gelir, vatana bir çoğundan da daha fazla sahip çıkarım. Çıktım da... Bugün ortalıkta meydanlara çıkmaktan korkup, arkasından ''Gezici'' kesilenlerden de değilim. İşi gücü ve onca parayı bir tarafa itip eylemlerin en önünde olmaya çalıştım. Şu dandik Ekmelettin' e ve şu gıcık CHP' ye oy vermek için ''cüzdandan'' ne kadar feda ettim yakın çevremdekilerden başka kimse bilmez... Hele o haftalar süren işkenceler, hapisler falan... Yarım yüz yıl geride kaldı bu arada... Beden eski beden değil ama hala kaynakçı eldiveniyle Kuğulu civarında gaz kapsülünü yerden alıp, atana geri atacak kadar cevahir var sol memenin altında... Reun Ribes

...

Dağdan gelip bağdakini kovma!

Bu zaten uzun yıllardır devam eden bir proje. Turgut Özal kürttü mesela. Tayyip gürcü, karısı arap. Davutoğlu' nun kendi ve karısı Kırım yahudileridir. Binali desen o da kürt... Kabine de 3 Türk bakan var üçü de etnik kimliğini satıp islamcı olmuş.

Türk vatanını türklerden alma projesi suriyelilerle başlayan bir proje değil yani...
Bunlar koloni halinde geldi ama Napcaz şimdi.

Ekin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Ekin'in Mesajına Teşekkür Etti.