Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.07.16, 00:58   #12
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 982
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39539
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Hor Görme Suriyeliyi! | Necati Doğru

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi StorMAnqeL Mesajı göster
Ben suriylilerin ülklerinden kaçtıkları için çok kızgınım hiç merhamet etmiyorum .Kocman adamlar geçler sınır kaplarında tütürüp oturmaları kadınların lüx giyimleri miğdemi bulandıryo ..Ben Filistinlilri gerçekten vatan sever oldukları için övgüyle bahsedilmesi gerekir milet olduklarına inanıyorum .Taş üstünde taş kalmamış ama insanlar hala ülklerini savunuyor.vede vatanlarını terk etmiyor ..
Evelsi gün İstanbul Florya plajından çekilmiş görüntüler aşağıda. Haklısın yani.
Ülkelerinde savaş var değil mi? Yas tutacaklarına gelmişler bu ülkeye, kadınları kapatmışlar bir yerlere, erkek erkeğe plajlarda göt kıvırıyoprlar dansözler gibi...

Bunlar insan değil be... Üzüleceklerine erkek erkeğe dansözlük yapıyorlar plajlarda...

Bunların ülkesinde mi savaş var? Bunlar mı savaştan kaçmış?

Hepsinin....