Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.07.16, 23:09   #8
alkanaga
Uzman Üye

alkanaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 102
Ettiği Teşekkür: 4231
Aldığı Teşekkür: 6221
Rep Derecesi : alkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Suriyeli Vatandaş! | Yılmaz Özdil

Yukarıdaki yazıyı Yeni akit gibi sitelerde de bulmanız mümkün (Erdoğan, Suriyelilere neden vatandaşlık veriyor? ). Cahil veya hayalperest halkın gazını almak için o seviyede yazılmış mükemmel bir algı yönetimi yazısı.
Bu hayalperestlikleri bir kenara bırakıp gerçekçi olacak olursak. Dibimizde PYD ve ABD askeri bir işbirliği içerisinde, adım adım kürdistan koridoru oluşturuluyor.

Milyonlarca mülteci ve aralarında kim ne kadar Terörist ise ülkemizde cirit atıyor. Hatta batı tarafından ülkemiz "terörist otobanı" olarak görülüyor.

Daha düne kadar "one minute" dediğimiz İsraile kucak açtık. Rusya ile ise adeta yalvar yakar olduk. Geçen gelen Turist uçağına bir halı sermediğimiz kaldı..
ABD ve AB ile olan ilişkilerimiz ise malum. Muhammed Ali nin Cenazesinde bir konuşma yaptırmadılar... AB ise kendi parlemantosunda pkk sergisi açmış durumda...

Kısaca gülerim ağlanacak halimize bir durum.... Tabii İslamist abiler yalakalıkta sınır tanır mı???? Stratejik derinlikmiş bu ve Halep Türkiyeye Katılacakmış.. Çevir kazı yanmasın.... Adım adım BOP....