Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.07.16, 13:53   #186
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1428
Ettiği Teşekkür: 29582
Aldığı Teşekkür: 32354
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Türkiye'de Askeri Darbe Girişimi

Hani tam yiyorduk gerçekten de yiyorduk darbe felan yapılıyor diye.

Ama ne zaman bu malum şahıs çıktı "milletimizi sokağa davet ediyorum" dedi o zaman jeton düştü.

Sonra düşündüm yandaş kanalların cümbür cemaat şov yaparcasına bir bir akp kodamanlarının demeçlerini verdiği böyle bir "darbe" ortamında ki bu darbeci subaylar gidip cnntürk(?) gibi sözde "tarafsız" gözüken "yanarlı dönerli" bir medya kuruluşunu basıyorlar.

Tbmm ve mit saldırılarında rol alan helikopterlerin vurulmaması, defalarca atılan taciz ateşleri, alçaktan uçan jetler. Goya TSK güçlü TSK güvenilir neresi güçlü bu ordunun koskoca TSK bir kaç helikopter yada jeti durduramayacak kadar aciz mi? sanmıyorum kayıtsız kalmış olabilir mi? evet. yok aga kayıtsız değil sadece gücü yok diyorsanız o TSK ordu olmaktan çoktan çıkmıştır zaten ki bu düşünce bana komik geliyor.

Ya MİT ne yapıyor? MİT bu senaryonun neresinde yer alıyor? Bu elemanlar değil mi? ergenekon raporlarını yayınlayan? subayların ve muhaliflerin telefonlarını dinleyen? Kimse MİT'i konuşmuyor. Hatta MİT malum şahısı koruma istihbahat birimlerinin, terörden iç savaştan ekonomiden bilumum masa birimlerinden daha fazla olduğunu sağır sultan bile biliyorken?

Bir darbe teşebbüsü olacak ve MİT bunu bilemiyor olacak? İMKANSIZ..

Darbe darbe değil ki..

"Halk" denilen aslında bir kısmın tankların üzerine çıkıp poz vermesi selfie çektirmesi..

Bir grup er askerin köprü kapatıp yaptıkları o basit şovlar..

TRT'de yaşanan komedivari bildiri..

Malum şahsın mağduriyetini arttırmak için marmaristen ayrıldım orasıda bombalandı felan demesi.. (ki bu en komiği yav he he evet kesin öle olmuştur)

Yani sırf şu saydıklarımdan dolayı olayın basit bir tiyatro olduğunu öğrenebiliriz. Ne diyon lan sen? ne tiyatrosu kan döküldü diyeceksiniz.
Kanlı tiyatro tabi ki inandırıcılık katılması adına güç tarafından zehirlenmişlerin yapamayacağı şey yoktur. Hepiniz gördünüz. Gerçek bir darbe ortamında düşünürsek kendi koltuklarını korumak için halkı galeyana getirmekten çekinmezler. Kimseye güvenmeyin.! Göremiyorsanız afiyet olsun iyi yediniz.

Darbe nasıl olurdu? Ben darbe görmedim..

O sorunun cevabınıda babam versin..

"Evladım sen bilmemkaçıncı rüyanı görürken kedilerin çoğunluğu neti elektriği keser, liderleri gözaltına alırdı, sabahında tv karşısında bir grup subayın haberiyle güne başlardın. Ekmek kuyruğuna girerdin markete koşardın"

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.