Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.07.16, 01:26   #11
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161519
Aldığı Teşekkür: 177613
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Teslim Olan Askerin Boğazını Kestiler

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Yazmayım yazmayım diyorum duramıyorum. 2010 yılında kaza yapan askeri araçtan çıkan askerin fotoğrafı bu sazan olmalıyım. Kimseyle tartışmak istemiyorum siyasi düşüncemiz ne olursa olsun zaman birlik zamanı..
Hadi ya, ne kadar çok şey biliyorsun.

Neyin birliği? Biz sazanız öyle üstü örtülü cümleleri pek anlamayız, açık açık öküzün anlayacağı şekilde belirt. Neyin birliği? Hepimiz ışid kafalı mı olalım?

Senin görmedin, bilmediğin nice videolar var. Buraya eklenmesi uygun olmadığı için eklemiyorum. Öyle ukala ukala bilgiçlik yapma.

* * *

Tartışmak istemiyorsan, tartışma yaratacak kelimelerden özellikle kaçın. O linç edilen askerler arasında herkesin tanıdığı olabilirdi, hatta sen bile olabilirdin...

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.