Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.07.16, 15:54   #25
ugLy
Yasaklı Üye

ugLy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1
Ettiği Teşekkür: 216
Aldığı Teşekkür: 969
Rep Derecesi : ugLy muhteşem bir gelişmedeugLy muhteşem bir gelişmedeugLy muhteşem bir gelişmedeugLy muhteşem bir gelişmedeugLy muhteşem bir gelişmedeugLy muhteşem bir gelişmedeugLy muhteşem bir gelişmedeugLy muhteşem bir gelişmedeugLy muhteşem bir gelişmedeugLy muhteşem bir gelişmedeugLy muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Kuskulu
Standart Cevap: Teslim Olan Askerin Boğazını Kestiler

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Biz neyiz çerden çöpten miyiz?

O kişiye adamsın dediğine göre, aynı hamurun insanlarısınız.

Düne kadar o tank ile insanları ezenlerle kucak kucağa değilmiydiniz? Ne oldu şimdi? Birbirinizi yemeye başladınız. Daha da yiyeceksiniz.

Olan bitenleri bile göremeyecek kadar gafil ve kara cahilsiniz.
@ReaL bu tepkinizle darbeyi destekliyormusunuz desteklemiyormusunuz?Ki ben o tankları kullananlarla kucak kucağa olsaydım insanlarımızı yok etmek vatanı bölmek için mucadele verirdim bu günlerde.
Bir hukumeti ideolojisi ne olursa olsun demokratik yollarla yönetime getirilmişse onu nademokratik yollarla yok etmeye kalkmaya kimsenin hakkı yoktur.
Bu halkı milleti aptal yerine koymak ve hiçe saymaktır.
Birbirinizi yiyiyorsunuz deyiminize gelince şunu söyliyebilirim;17 Temmuz 2016 gecesi birbirimize kenetlenmismiyiz yada birbirimizi yemişmiyiz görüldü tüm dünya tarafından.
Ve tek gerçek şuki türk milletinin dini inancı ideolojisi ne olursa olsun bir bütün olduğu ve 100 sene öncesi gibi asla bölünemiyeceğine dair çok ağır bir örnek ortaya koymasıdır.
ugLy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz ugLy'in Mesajına Teşekkür Etti.