Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.07.16, 16:03   #29
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161539
Aldığı Teşekkür: 177615
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Teslim Olan Askerin Boğazını Kestiler

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ugLy Mesajı göster
ReaL bu tepkinizle darbeyi destekliyormusunuz desteklemiyormusunuz?Ki ben o tankları kullananlarla kucak kucağa olsaydım insanlarımızı yok etmek vatanı bölmek için mucadele verirdim bu günlerde.
Bir hukumeti ideolojisi ne olursa olsun demokratik yollarla yönetime getirilmişse onu nademokratik yollarla yok etmeye kalkmaya kimsenin hakkı yoktur.
Bu halkı milleti aptal yerine koymak ve hiçe saymaktır.
Birbirinizi yiyiyorsunuz deyiminize gelince şunu söyliyebilirim;17 Temmuz 2016 gecesi birbirimize kenetlenmismiyiz yada birbirimizi yemişmiyiz görüldü tüm dünya tarafından.
Ve tek gerçek şuki türk milletinin dini inancı ideolojisi ne olursa olsun bir bütün olduğu ve 100 sene öncesi gibi asla bölünemiyeceğine dair çok ağır bir örnek ortaya koymasıdır.
Gerçekleri göremeyecek kadar cahil ve bilgisizsin. Darbe girişiminde bulunan grup bir zamanlar sizin tasvip ettiğiniz insanlarla kucak kucağa idi. Bunu bilmiyorum dersen, sakın bu tür konulara yazma, mahçup olursun.

Ne kenetlenmesi? Asıl darbe 16 Haziran'dan sonra başladı. Cemaatçiler temizleniyor ayağı ile tüm Atatürkçüler her yerden tasfiye edilecek. Bunları bilmiyor, göremiyorsan gerçekten yazık...

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.