Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.07.16, 19:48   #41
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131084
Aldığı Teşekkür: 42527
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Teslim Olan Askerin Boğazını Kestiler

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
@Insanlikarayan twetterden bulduğun resme karşılık yazıyorum. Başkomutanım emir verdikten sonra o sokağa bende çıktım. Sarıklı cübbelinin olduğu gibi aferdersin poposu açıklarda oradaydı chplisi, mhplisi, akplisi herkes oradaydı her kesimden insan vardı çünkü mesele vatan meselesiydi sen sadece görmek istediğini görüp resmini atmışsın. Tankarla ezilen vurulan insanların resimleri nerede ? O meydanlarda bir tek darbe yanlıları ve sen yoktun.

Beni askere düşman gibi göstermeye çalışma ben daha yeni geldim askerden o üniformayı üzerimden çıkaralı 1 ay oldu. Benim halen hesaplarına harçlık gönderdiğim silah arkadaşlarım var.

uqLy'nin neden banlandığıyla ilgili bilgi yazılabilir mi ?

Ersi Fetö gibi beddua vermiş. Adam yine de karşılık vermemiş daha ne yapsın ?

Ceza alması gereken biri varsa @ersi denen şahıstır. Gerçi burada o kadar adalet olmadığını biliyorum.

Neden Harclik göndermektesin, Dövmediler diyemi?.

Sana akil vermek, Essege Imani yaklastirmak kadar bosuna emek!.

Anlamazsin ama, oku yinede.

Silah arkadasim olamiyacagin belli zaten.

Sansin varmis, birde sen Kafasi kesilen Cocuklarin arasinda olsaydin ne diyebilecektin?.

Gerci cevap ayni olabilir degilmi?, Meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.