Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.07.16, 22:55   #5
Rosebud
Uzman Üye

Rosebud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 436
Ettiği Teşekkür: 8507
Aldığı Teşekkür: 10100
Rep Derecesi : Rosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Şerh | Yılmaz Özdil

Elbette Fethullah gülen bir takım kurumlara sızmıştır bunu ben 30 yıldır gözlemliyor ve söylüyorum, ilk olarak sermayeyi ele geçirerek işe başladılar zaten ancak ben bu sızıntının söylenilen kadar olduğuna ihtimal vermiyorum çünkü bize sunulan manzara; kendimizi Türkiye Cumhuriyeti'nde yaşıyor sanıyormuşuz, meğer Fethullah Gülen Cumhuriyetinde yaşıyormuşuz kıvamında bir algıya doğru gidiyor, utanmasalar Atatürk de cemaattenmiş diyecekler.
Yani kısacası bu heyülâ sadece herkesi içine atabilecekleri bir kazan yaratmaktan ibaret, amaç cümle aleme karşı TC'nin içinin ne kadar boş olduğu algısını yaratmak ki sosyal medyada Kürt hesaplarından ordunun ne kadar korkak bir ordu olduğu o erlerin korkulu gözlerle bakan fotoğrafları verilerek pompalanıp duruyor, ben ne ordunun ne de başka kurumların bu söylenilen kadar Fethullah'a bulaştığını düşünmüyorum, Fethullah sadece Atatürk'çüleri ve TC'ni tasfiye etmenin bir simgesi.

Yağmur komünisttir; çünkü herkese eşit yağar,
Rüzgar ise kapitalisttir, zayıf olanı yıkar.
Ernesto Che Guevara
Rosebud isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Rosebud'in Mesajına Teşekkür Etti.