Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.07.16, 18:49   #2
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 75
Konular: 544
Mesajlar: 2,821
Ettiği Teşekkür: 21809
Aldığı Teşekkür: 11434
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: OHAL 4 Durumda Uygulanır

Doğal afet yok ama siyasi afet var..

Salgın hastalık farmakolojik, biyolojik, anatomik olarak yok! sosyal bünyeyi bozma kurulu düzeni, Cumhuriyet ilkelerini rafa kaldırmaya çalışan herkesi kendine militan yapma hastalığı var..

Ekonomik veriler tüketime dayalı kağıt üzerinde büyüme var! Reel olarak büyüme yok! Ayrıca tüm milli değerler stratejik kurumlar iç ve dış mihraklar ve odaklar tarafından iç edilmiş fert başına düşen milli gelir beyan edilen rakamları yansıtmıyor.. Maalesef ekonomide hastalık devam ediyor..

Yukarıda realize edilen gerçekler bir günde değil 14 yıl içinde ve sürekli aydın çevreler tarafından eleştirilen Cumhuriyetin zıddı, irtica odağı olmakla mâhkum olmuş bir sisyasi partinin idarecilerinin varlığı ile olmuştur..
Bu açıdan bakıldığında dâhi, bu sosyal hastalıkların sebebi olanlar için olağanüstü hâl gerekiyor mu? Gerekiyor..

Kamu düzeni denilen düzen, ülkelerin kanun hakimiyeti ve ilkelerine uymakla olur. Kanunlar ve hukuk üstünlüğü, kişi üstünlüğüne endekslenmişse, olağan üstü hâl zannımca bu gün gitmem diyen, ayak direyen, ülkenin mahfına sebep olacak davranışlar içinde olan insanların idareden gönderilmesi ile kamû düzeni sağlanır..
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.