Tekil Mesaj gösterimi
Eski 26.07.16, 18:33   #11
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1428
Ettiği Teşekkür: 29582
Aldığı Teşekkür: 32316
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Ordu Belediyesi'nin Mezar Yeri Vermediği Asker, Ailesinin Bahçesine

Ölen en azılı düşman bile olsa, öldükten sonra hesap sorulamaz, bu acizliktir.

Bu tiyatronun kanlı sahnesinde karşı karşıya olan neferler ne için öldüklerini bile bilmiyorlardır.

Toplatılan leman dergisinin ön kapağındaki karikatür maalesef gerçektir.

İnanılan bir dava yoktur. İnanacağınız kimse yoktur. Sadece kendinize güvenebilirsiniz. Televizyonda iki cümleden biri "FETÖ" olarak gördüğünüz o haberlerin yüzde yüzü yalandır. İster bu haberleri "muhalif" sanılan medyadan izleyin. İsterseniz "Havuz" medyasından izleyin. Farketmiyor..

Kimi misafirler bu mesajımı okuduklarında "Cemaatçi" diyeceklerdir, "Vatan Haini" diyeceklerdir. "Kemalist" Diyeceklerdir.

Açıkçası beni yada benim gibileri nasıl etiketledikleri ilgilendirmiyor. Ben aklımla, düşüncemle konuşuyorum. Bana "Devlet" dedikleri zaman bir sürü paranoyam harekete geçiyor. Güce sahip olanların iktidarlarını sürdürmek için başvuracakları yolların gerek din, gerekse milliyetçilik kisvesi altında nasıl "kutsal" bir davaya dönüştükleri son zamanlarda yaşananlardan sonra oldukça aşikar ve nettir.

Benim bu kanlı tiyatrodan gördüklerim bunlardır. Kanı akıtılanlar ise maalesef kurbandan başka birşey değildirler.

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.