Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.07.16, 01:33   #5
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 982
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39539
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Sisi Genelkurmay'da, Türkiyeyi Büyük Bir İç Savaş Bekliyor

@Ekin güzel yazmış.

Ben siyaset falan işlerini artık askıya aldım ama kısaca yazayım...

Kardeşim sen BOP eşbaşkanlığından gayrı-resmi olarak feragat edip, Putin' in ayaklarına kapanıyorsun da...

Bu memleketin tüm kamu sektörünü, dev gibi milli bankalarını bile eski patronlarına satarak ülkeyi kurumuş bir ağaca çeviren sensin zaten...

Sen direnme gücünü sana BOP eşbaşkanlığını verenlere beleşe sattın...

Bu ülkeye emperyalistlerin sahip olmasını sağladın.

Milli hiç bir varlığın kalmamış!

Neyle direneceksin? Elinde ne kalmış?

Çok pis bir krizle karşı karşıya kalacağız.

Çok büyük kargaşalar ve altüst oluşlar bizi bekliyor...

Memleketin neyi var neyi yoksa onları eski patronlarına satıp tüm direnme gücünü kendi ellerinle emperyalizme teslim edersen, kısa vadede salak muhalefeti şemsiyen altına alabilirsin... Gerçek bir muhalefetn olmadığı bir kere daha kabak gibi ortaya çıktı zaten...

Ancak..

Bu ülkenin en temel varlıkları dün uşaklık yaptıklarının elinde...

Putin' i Kabe bellesen kutuluşun yok...

Memleketini sattıklarınla bugün kendini kurtarmak için karşı karşıya gelmekten başka çaren yok ama...

Bir ülkenin tüm zenginliklerini bugün karşı koymak zorunda olduklarına beleşe satanlara bizzat o alıcılar bunun bedelini ödetirler...

Kısa vadede Tayyip' i muhalefet kurtarıyor gibi görülüyor ama Tayyip bu ükenin tüm zenginliklerini kime sattıysa onlara çok yüksek bir fatura ödeyecek.

Anaaa... Yine analiz falan yapıyorum o salak kafamla!....

Bana ne nan!??

Ve farkında mısınız?

Muhalefet demokrasi adına Tayyip' in şemsiyesi altında...

Kimse bu olanların asıl sorumlusununun Ergenekon savcısı Tayyip olduğunu söyleyemiyor!

Neymiş efendim... Demokrasi adına Tayyip ile dayanışma içindelermiş...

Adam seçimleri kaybedince ne yaptı ne etti bir kaç ay sonra bir seçim daha tertipledi... Kazandı! Seni yok saydı... Ortalığı savaş alanına çevirip kandan oy devşirerek seni iktidara gelecekken yine muhalefete itiverdi...

Demokrasi...!!

Sevsinler öyle demokrasiyi... Sepsevsinler böyle muhalefeti...

Bu ülkede bir kaç sene içinde komşu komşuyu boğazlamasa namerdim...

....