Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.07.16, 21:18   #4
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1431
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32418
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Hainler Mezarlığı | Hürrem Sönmez

Yazıyı soluksuz okudum.

Nefrete bürünenlerin cezası kendi kazdıkları kuyuları olacak farkında değiller.

Bugünün "hain" diye yaftalananları yarın "şehit" olabilir. "Hain" diye yaftalayıp kendini "vatansever" sananlarda yarın "hain" olabilir.

Burada herşey olabilir.

Çünkü burası Türkiye..

Burada "Yarınlar" yok..

Olan ise aradaki saflara olur, temizlere olur, ne amaç uğruna savaştığı belli olmayan canlar, bazıları "hainler mezarlığın"da, bazıları "şehitler mezarlığı"nda..

Farketmiyor. Sen hainler mezarlığı diyorsun sevgili dostum ama bu ülke toprağına gömüyorsun o hain diye yaftaladıklarını.

Oysa toprağın dili olsa senin için ne düşünürdü acaba?

Düşünemezsin. Nefretin eğer kıblen ise aklın saf dışıdır. Nefretle söylediğin herşeyi zamanla aklında kabul etmeyecek.. "Ne yapıyorum lan ben" diyeceksin bir gün..

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.