Tekil Mesaj gösterimi
Eski 31.07.16, 12:35   #2
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 532
Mesajlar: 2,784
Ettiği Teşekkür: 21561
Aldığı Teşekkür: 11273
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: 5 maddede Acil Çıkış Programı

Tespitler doğru, çıkış için önerilen 5 maddeye uyulur mu? Sanmam! Çünkü şu anda, darbe girişimini oya ve devletin ordusuyla birlikte yeniden ve istedikleri şekilde dizayna çalışan AKP var! OHAL dedikleri sistem ve Feto kalkışması ekmeklerine yağ sürmüştür..

Muhalefet ki, bu konuda bu forumda onlarca yazılmış yazım var, bir türlü ve 14 yıldır Türkiye'de gündemi belirleyemedi, halkın içine evine, kahvehanesine, köy odasına, kadınların içine giremedi, gerçek örgütlenmeyi sağlayamadı, oya tahvil edilecek marjı sağlayamadı.. Çarşafı, türbanı ile timler oluşturan karanlığın temsilcisi kadınlar koltuğunun altında Kur'an, poşetinde hediyesi ile bunu pek alâ sağladı.. Elan sâlâ okunuyor her gün akşam AKP militanları dün özgürlük ve demokrasi havarisi olanlara yasak olan meydanlara çağrılıyor.. Fark'ı ve yapılamayanları veya çıkış yolunda yapılması gerekenleri anlatabildim mi acaba?
__________________
Mustafa Akten Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla