Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.08.16, 02:47   #7
Rosebud
Uzman Üye

Rosebud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 436
Ettiği Teşekkür: 8504
Aldığı Teşekkür: 10093
Rep Derecesi : Rosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Askeri Okullar Kapatıldı

Bir insan böyle bir kaosta halâ yangından mal kaçırmaya çalışıyorsa, bu ittifağın devam ettiğini düşünmek çok da akıl dışı olmasa gerek, daha kavga ilk başladığı günlerden beridir bunu söylüyorum.
Küçük çocuklar kapı zillerini çalıp kaçarlar, yakalandıkları zaman da abi bu yaptı derler, çok gelmiştir başıma, aslında çok doğal bir reflekstir, eğer cemaat Erdoğan'ı gerçekten düşürmek ve öcalmak istiyor olsaydı tabiri caiz ise ipliğini pazara çıkarır birlikte ne yaptılarsa, amaçları neyse özellikle de şu aşamada birer birer itiraf ederlerdi.
Bilemiyorum birlikte suç işlediğim bir yapı beni içeri atmış olsaydı kaybedecek birşeyim kalmadığına göre bütün pislikleri ortaya dökerdim sanıyorum.
Aslında bu beraberliği düşündürecek bir kanıt, Erdoğan'ın Marmaris'de kaldığı oteli basan grubun başındaki askerden geldi, diyor ki: ''Aslında şimdi tekrar düşündüğümde Erdoğan'ı ele geçirmemize az kalmışken bir üst aklın bizi beklettiğini düşünüyorum''

Yağmur komünisttir; çünkü herkese eşit yağar,
Rüzgar ise kapitalisttir, zayıf olanı yıkar.
Ernesto Che Guevara
Rosebud isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Rosebud'in Mesajına Teşekkür Etti.