Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.08.16, 14:17   #18
Ekin
Moderator

Ekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1175
Ettiği Teşekkür: 30790
Aldığı Teşekkür: 40437
Rep Derecesi : Ekin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Kotu Cocuk
Standart Cevap: Bizler Din Aşkı İle Saldırdık

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Bütün cemaatler ve tarikatlar kapatılmalı, yok edilmeli.

Dini bilgiler sadece İmam Hatip okullarında İlahiyat Fakültesinde ve Camiilerde verilmeli. Onun haricinde hiç bir tarikata örgüte inanıp arkasından gidilmemeli..
Slowerin burda söylediği gayet mantıklı olması gereken bir durum. Bundan saldıracak bir nokta göremiyorum ama sanırım İnsanlıkarayanın Slowere olan sevgisinden kaynaklanıyor.

Bence camilerde bile verilmemeli okullarda her daim devlete bağlı okullarda. Yazın bomboş olan okullarda verilmeli. Kışında ana sınıfı gibi sınıflar açılmalı. Normal eğitim ile ilgisi olmayan sınıflar. Hatta imam hatipler denetimde olmalı. Sıkı denetim. Adam din dersi vereceğim diye şeriat kuralları ile aşılamamalı çocukları.

Ekin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Ekin'in Mesajına Teşekkür Etti.