Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.08.16, 14:34   #19
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131161
Aldığı Teşekkür: 42575
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Bizler Din Aşkı İle Saldırdık

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Ekin Mesajı göster
Slowerin burda söylediği gayet mantıklı olması gereken bir durum. Bundan saldıracak bir nokta göremiyorum ama sanırım İnsanlıkarayan´ın Slowere olan sevgisinden kaynaklanıyor.

Bence camilerde bile verilmemeli okullarda her daim devlete bağlı okullarda. Yazın bomboş olan okullarda verilmeli. Kışında ana sınıfı gibi sınıflar açılmalı. Normal eğitim ile ilgisi olmayan sınıflar. Hatta imam hatipler denetimde olmalı. Sıkı denetim. Adam din dersi vereceğim diye şeriat kuralları ile aşılamamalı çocukları.
Keske sadece Seriat dersi verilmis olup, Hirsizlarin elleride kesilmis olsa!.

Böylelikle O Pis elleriyle Cocuklarida Bademleyemeyez olurlardi!.

Aci gercekler artik yorgan altina bile sigmayip, Senelerce Cocuk Istirmari olan Ensar Vakiflarin önlerine Millet Vekilleri yatmaya basladi!.

Burada Millet Vekilleri, Secmenlerinin Cocuklarini korumak icin Kil´ini bile kipirdatmadi!.

Keske Türkcemi O kadar genisletmemis olmayip Cocuk Bademlemenin ney oldugunu ögrenmemis olsaydim!.

Ama böyle Iman Hatipliler oldukca,

Böyle Namusu ve Serefi üzerine yaptigi Yemini unutanlar oldukca,

Bir ses tonunu daha yükseltip, Mustafa Kemal´ín Askerleriyiz demek geciyor icimden.

Böylelikle Gecmisi Bademlenmis Ensarcilarla, hic bir zaman karistirilmak istemiyorum!.

Bunuda Forumdasimiz Slower´e anlatmaya kalktim ama, Seyi Bes Paralikmis!.

Benim Tipim ve namusum yerli yerinde!. (Özel olarak Slower´in Kirpilan cevabina karsilik )

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.