Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.08.16, 01:15   #6
No Pasaran
« Çapulcu »

No Pasaran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 197
Ettiği Teşekkür: 1866
Aldığı Teşekkür: 4393
Rep Derecesi : No Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura about
Ruh Halim: Meskul
Standart Cevap: Tunceli Üniversitesi Rektörlüğü Candan Badem'i Görevden Uzaklaştırdı

Komünist bir kimsenin Fetullahçılıkla suçlanabileceği kimin aklına gelebilirdi ki? Çok değil 4-5 yıl önce bu söylenseydi gülüp geçmekle kalmaz, hafızalarımızda uzun bir süre yer edinirdi.

Bu haberi paylaşma amacım, AKP'nin öyle yada böyle herkesi baskı altına aldığını göstermekti. Cemaatçi şucu bucu değil, muhalif tüm toplumsal kesimi... Şahsen bu hocamızın takipçisiyim ve onlarca makalesini okudum Sovyetler Birliği tarihi üzerine. Bildiğiniz Sovyet tarihçisidir ve dinine bağlı bir müslüman kadar marksizme bağlıdır.

Acaba 20 yıl sonra bu günleri nasıl hatırlayacağım, düşünemiyorum.
Ataları olacağımız insanlar için çok üzülüyorum. Bize küfür etseler yeridir...