Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.08.16, 14:09   #2
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: “Allah’ın lütfu”, daha çok su kaldırır

Bugüm okuduğum bir fıkra sanki bu yazıyı özetler gibiydi.

"
İki hırsız bir eve girer… Çaldıklarını paylaşırken tartışırlar, gürültü çıkar ve ev sahipleri uyanır. Ev sakinlerinin uyandığını fark eden hırsızlardan biri, diğerini dövmeye başlar…

Ev sakinleri ne olduğunu anlayamaz.

Döven hırsız ev sahibine: “Sizi soymaya çalışırken yakaladım, Allah’ın izniyle haddini bildiriyordum” der.
Ev sakinleri hiç tereddüt etmeden, diğerini döven hırsızı alkışlar ve teşekkür eder.

Evin çocuğu: “Baba bu adam kim peki?” diye sorar.

Baba cevap verir: “Bizi soymaya çalışan hırsızı yakalayan adam.”

Günlerdir sokaklarda demokrasi ! nöbeti tutanlar, pazar günü yapılan büyük mitingte platformda destek için yer alanlar, kısacası 78 milyon kimi alkışladığını unutmasın. Yıllardır "Feto Feto" dediğimiz insanla kolkola bu ülkenin tüm değerlerini yok etmeye çalışan bu iktidar ve başındaki kişi, girdikleri çıkar veya güç çatışmasında sondaki "O" harfinin üzerine 2 nokta koyup bu ülkede yaşatttıkları acıların, kayıpların sorumluluğundan yırtıp üstüne üstlük bir de kahraman ilan edilirse, pazar günü o platforma çıkanların sıfatlarının sonlarına bir "TÖ" eklemek hiç de sorun olmaz uzun adam için.

Yolda bıraktıkları, sattıkları, satacaklarının teminatıdır...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.