Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.08.16, 15:30   #4
Rosebud
Uzman Üye

Rosebud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 435
Ettiği Teşekkür: 8501
Aldığı Teşekkür: 10088
Rep Derecesi : Rosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: İktidar Ayyaşı | Yılmaz Özdil

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Mustafa Akten Mesajı göster
Bir itiraf veya bir tuhaf yanımı belirtmeliyim.. Elimde olmasa da her şeyi kolay beğenen biri değilim. Simetri hastası gibi bir şeyim.. Hayatta her şeyin doğru ve düzgün olmasını isteyen bir yapım var.. Bu durumumdan dolayı her şeyden kolay keyif almam.. Ve fakat, yukarıdaki yazının beni keyiften dört köşe yaptığını ifade etmem gerekir..

İnsanlara hatalarının kusurlarının, yanlışlarının cevabı geçte olsa bu kadar güzel ve sistematik olarak mı verilir? İşte bunu usta kalem Yılmaz Özdil yapmıştır.. Sağ olsunlar..
Mustafa bey o mükemmeliyetçilik bende de var maalesef, inanır mısınız evdeki televizyonu sehpanın üzerine yerleştirirken televizyonun iki kenarının sehpanın kenarlarıyla aynı uzaklıkta olması için metreyle ölçerek yerleştiriyorum, bunu yapmazsam 1 cm'lik farkı bile görüyorum bu da beni çok rahatsız ediyor,
Özetle yaşanan bu saçmalıklar bizlere herkesten fazla zulüm oluyor, ama amiyane tabirle Yılmaz Özdil iyi benzetmiş Özel'i, bunlar özürle, içim yanıyorla geçiştirilebilecek şeyler değil, suçu olduğunu düşünen varsa çıkar yargı önünde hesap verir, görevi başındaysa da istifa eder.

Yağmur komünisttir; çünkü herkese eşit yağar,
Rüzgar ise kapitalisttir, zayıf olanı yıkar.
Ernesto Che Guevara
Rosebud isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Rosebud'in Mesajına Teşekkür Etti.