Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.08.16, 19:23   #8
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Feb 2013
Konular: 1166
Mesajlar: 12,144
Ettiği Teşekkür: 50928
Aldığı Teşekkür: 44329
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Gitti Fethullah! Geldi Kim!

Asıl mesele Kemalist olanların şunu görmesidir:

Biri darbe yaparken, öteki darbeden sıyrılmaya çalışırken Mustafa Kemal' in adını kullanıyor.

Kemalist cenah, ''maymuncuk'' MHP ve Yeni (!) CHP ayaklarıyla Kemalizmden uzakta kalmak yerine, açık ve net bir şekilde toplumu Mustafa Kemal devrimlerinin devamına yönlendirmelidir.

Ben bu muhalefetin bunu yapabileceğine inanmıyorum. Bu aslında başlı başına bir tartışma konusu. Ama şimdi böyle bir tartışmaya girmeyeceğim.

...

Bu arada Rusya ve Çin, İran gibi yobaz bir diktatörlükle bile ittifak yapabilecek kadar ilkesiz siyaset izliyor.

Tayyip ve hükümetinin Avrasya' ya zorunlu kayması ilerki dönemlerde Laik Cumhuriyet' in darmadağın edilmesi yönünde Tayyip' i daha da cesaretlendirebilir.

Dara gelince BOP eşbaşkanlığı cübbesini çıkarıp bir kaç gün içinde AVRASYA eşbaşkanlığı cübbesini giyebilenlerle Türkiye bir yere varamaz.

Kemalistler toplumsal yaşama ağırlıklarını koymak zorunluluğu ile karşı karşıyadır. Aksi halde bu seferde Türkiye, AVRASYA üzerinden ikinci bir İran olur.

Artık Sovyetler Birliği gibi tüm yanlışlarına rağmen yobazlara karşı avır alabilen bir Ülke ve onun arkasındaki Varşova Paktı yok.

Putin ilkesizdir. AKP'nin laik ve ilerici olması ile ilgilenmez. Rusya' nın tek ittifak politikası, ittifak yaptığı ülkenin ABD' ile çelişki içinde olmasıdır.
__________________
zafere kadar devrim
Aristo Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Aristo'in Mesajına Teşekkür Etti.