Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.08.16, 07:32   #5
C.Doğan
Uzman Üye

C.Doğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 95
Ettiği Teşekkür: 29662
Aldığı Teşekkür: 5946
Rep Derecesi : C.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura about
Ruh Halim: Cok Yorgun
Standart Cevap: Gaziantep'de Patlama Çok Sayıda Ölü ve Yaralı Var

Terör örgütü ülkemizi kana buluyor. Devlet uyuyor. İstihbarat yok, polis ortada yok. Hadi birisinde uyudunuz, hadi ikisin de uyudunuz. Yahu hepsinde mi uyuyorsunuz?

Yok efendim hükümet toplantı yapmış terörü konuşmuş, yok efendim başbakan bölgeye bir-iki bakan göndermiş. Falancadan bilgi almış. Vs. vs. Bir sürü masal. Onlarca sivil halk ölmüş, yüzlercesi yaralı. Ülkenin neresin de, hangi zaman nasıl bir patlama, terör hareketi olacak bilinmez?

İnsanlar sokakta gezmeye, toplu halde bulunmaya korkar oldu. Hükümet 14 yıldır terörü bitiremediği gibi körükledi. Açılım, açılım diye ülkeye soktukları teröristler, terör estirmeye devam ediyor. Lanet olsun.

Gaziantep halkına geçmiş olsun diyorum. Rahmetli olanların yakınlarına sabır, yaralılara acil şifalar diliyorum.