Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.08.16, 12:13   #1
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 540
Mesajlar: 2,814
Ettiği Teşekkür: 21783
Aldığı Teşekkür: 11416
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Türk Milleti

TÜRK MİLLETİ

Türk milletini kendi içinde toplumlara bölmeye çalışanlar var.. Toplumlar arasına dinen, ilmen, fikren ve ırki olarak nifak sokmaya çalışan ve siyaseten bunu destekleyen ve siyasetçi geçinen kişiler var. Türkiye üzerinde oynanan oyunların, 1950 yılından itibaren bu ülkede siyaseten iktidara gelenler dahil farkında olmayanlar var..(İstisnaları kaideyi bozmaz) Tüm bu oyunların oy veren yurttaşların bir bölümü tarafından anlaşılmadığını, birilerinin dediği gibi bir koyup üç alacağız derken, üçü kazananlar hep emperyalist ve Türkiye üzerinde hesapları olanlar olmuştur..

Peki, Türkiye’nin içerde ekmeğini yiyerek, suyunu içerek her tür imkânlarından üst seviyede istifade ederek, hatta seçilip idaresine gelerek, ülkenin temel düzeni olan ilkeleri ve kurulmuş Cumhuriyeti, kurucusu Atatürk ve arkadaşları ve bunlara inanan Atatürk ilkeleri ve Cumhuriyet sevdalısı insanları ötekileştiren, kendinden saymayan, kendisi gibi giyinmeyen, kendisi gibi düşünmeyenleri, ülkenin laik düzenini, ünüter yapısını göz ardı ederek Cumhuriyetçileri statükocu olarak görüp niteleyenler, başka ülkelerin planlarına eş başkanlık statüsünde sahip çıkıp kendi ülkesinde anayasal suç işleyenler, devleti paralel hale getirip bir ucunda kendileri diğer ucunda ortak paralelcileri devleti parsellemeye kalkanlar, ülkenin tüm mali imkânlarını çarçur edip isimleri yolsuzluk, hırsızlık ve irtica ile anılanların hesapları ne zaman görülecektir…

Kanunlar önünde eşit, ayrımsız, ayrıcalıksız, din ve vicdan hürriyetinin olduğu, düşünme, düşünceyi yayma, toplantı ve gösteri hakkının olduğu, ülkede adaleti hukukun üstünlüğü ile sağlanan, ülkesinde erk’ler ayrılığı olan, basını hür ve erk’ler ayrılığında 4. Güç olarak tanımlan bir Türkiye, kurucu halklarının tümünün adına Türk milleti denen bir ulus! Bu ulusu 36 etnik parçaya ayırmaya çalışan emperyalist güç ve içerdeki işbirlikçiler!

Öyle bir ulus ki, idare edilenleri tarafından dünyada 17.ci büyük ekonomi olarak nitelen, dünyada sayılı ordulardan birine sahip olan, demokrasisi eksiklerine rağmen ağır aksak işleyen bir ulus ve bu ulusun milleti olan Türk’e layık olmayan, kendini sağcı mukaddesatçı, muhafazakâr üstüne üstlük birde demokrat olarak niteleyen bir idare! Bu idarenin devr-i iktidarında bozulmayan dejenere olmayan, yozlaşmayan hiçbir şey kalmadı!


Ülke bir önceki günden daha kötü bir kaos ve anarşi içinde, içerde ve dışarda kendi itibarlarını kendi elleri ile yok eden basiretsiz, bilgisiz, kibirli, hoyratça, kabaca, nazik üsluptan yoksun bir idare ve idare tarzı!!

İşte son örnek; içinde yaşadığım şehir Gaziantep’te meydana gelen bombalı, sivil insanların eğlencesini yasa boğan provokatör hain saldırı, 50 ölü 100 üzerinde yaralı!!

İzlenen iç ve dış politikalar yanlış! En büyük yanlış! Atatürk ve ilkelerini sıfırlamaya çalışmak, ilkelerini görmezden gelmek, dış politikada sıfır sorun derken ülkenin başına yüzlerce sorun açmak.. Olursa densizlik, bilgisizlik, basiretsizlik bu kadar olur.. İstifa denilen bir erdem hiç aklınıza gelmez mi?

Aşırı uçların demokrasi adına, demokrasiyi ve nimetlerini kullanarak, Türk milletini ne hale getirmeye çalıştıklarını, emperyalistleri, onların iç ve dış maşalarını artık oy veren vatandaş görmeli!


21.08.2016
Mustafa AKTEN
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.