Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.08.16, 16:11   #1
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 540
Mesajlar: 2,814
Ettiği Teşekkür: 21781
Aldığı Teşekkür: 11416
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Mit Kriptoyu Çözmüş

MİT KRİPTOYU ÇÖZMÜŞ
Halk arasında bir deyim var, bu pilav daha çok su götürür! 15 Temmuz denilen mevcut idarecilere karşı sürdürülen silahlı kalkışma! Dışardan teşvikçileri içerden gizli teşvikçi ve destekçileri ve en önemlisi henüz daha dokunulamayan siyasi partiler içindeki gizli militanlar!

Bir taraftan edinilen bilgilere göre 15 Temmuz darbe girişimi öncesinde FETÖ terör örgütünce kullanılan ve MİT tarafından deşifre edilen 53 bin kişinin kullandığı "EAGLE ve BYLOCK"" isimli programı kullanan AK Partililerin listesinin de belirlendiği, bunların içinden 8 eski 2 yeni bakan, 47 eski 33 yeni milletvekili ki, bu 33 sayısı zurnanın zırt deliği desek yeri var.. Eğer 33 vekil hakkında işlem yapılır, bir şekilde vekillikleri düşerse parlamentodaki AKP parmakçı sayısı 33 aşağı düşer demektir ki, ortaya kanun çıkarmaları açısından ciddi sorun çıkarır.. Eğer muamele yapılırsa erken genel seçim kapıda demektir.. Yok, eğer muamele yapılmaz bilinenler pasifize edilirse takipte kalınırsa, AKP çıkarları için bazılarının inlerine girmekten imtina etmiş olur ki, hem partilileri, hem halk nazarında bir kez daha yaftalanmış olurlar

İddiaya göre darbe girişimi haberleşme aracı "EAGLE ve BYLOCK" da bulunan Ak Partililerin listesi şu şekilde:

8 Eski, 2 mevcut Bakan
47 Eski, 33 mevcut Milletvekili
11 Eski, 3 mevcut Müsteşar
13 Eski, 7 mevcut Genel Müdür
22 Eski 3 mevcut Vali
34 Eski, 7 mevcut Kaymakam
7 Eski, 2 mevcut Büyükşehir Belediye Başkanı
34 Eski, 11 mevcut il/ilçe Belediye Başkanı

Bir tane mevcut Millet Vekil’inin 15 Temmuz gecesi Saat 23:48'de Terörist Ekrem Dumanlı ‘ya attığı bir mesaj var. "Abi gebertmeyin, bırakın kaçsın. Cezaevinde olması hizmete ayak bağı olur." (Erdoğan'ı) kastettiği ifade ediliyor..

Son görevden alınanlar, açığa alınanlar arasında adı geçen Kaymakam, Vali, Vali Yrd.sı, Belediye başkanı, müsteşar var mıdır? Tarafımızdan bilinmiyor ama adı geçen 33 milletvekili hakkında henüz bir işlem yapılmadığı biliniyor..
AKP içindekiler artık biliniyor derken CHP, MHP, HDP içindekilerde meydana çıkar mı? Şüpheli olanları var mı? Bizce bilinmiyor..

Malum vatandaşlarımızın tırnağının taşa değmesini canı gönülden istemeyenlerdeniz. TSK’nın kurum olarak varlığına, Cumhuriyetin kurucuları arasında olmasına, korunmasına memur olmasına her zaman saygı duyanlardanız.

Gazetelerde idarecilerin sözlerine atfen haber; TSK, Suriye içine girdi amacı bataklığı kurutmak, inşallah öyle olur ve kendileri bir bataklığa saplanmaz.

Ortadoğu da Irak, Suriye ve diğer bölgelere silahlı güçle müdahale eden ABD, Vietnam dahil Kore dahil bir çok yerde kendileri bataklığa saplandılar.. İnsanlar milyonları bulan sayıda öldü. Sakat kalanlar psikolojik travma yaşayanların haddi hesabı yok..

AKP idarecilerinin bu konuda yapacağı tek şey var.. Özellikle Suriye konusunda, tükürdüklerini yalamak, Rusya’ya yaptıkları gibi Suriye’den özür dilemek Esed söylemini Esat olarak değiştirmek, Esat’la bir dakika geçirmeden işbirliği yapmak. Sınır güvenliği ve Suriye toprak bütünlüğü ve Türkiye’nin kırmızı çizgileri ancak böyle korunur.

25.08.2016
Mustafa AKTEN
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.