Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.08.16, 04:30   #15
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 989
Ettiği Teşekkür: 46046
Aldığı Teşekkür: 39618
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Artvin’de CHP Konvoyuna Saldırı: 1 Şehit, 2 Yaralı

Mesela...

Bildiğim kadarıyla bugün (dün) Rus Genelkurmay başkanının Türkiye' ye resmi bir ziyaret yapması gerekiyordu. Ama bu ziyaret Rusya tarafından durduruldu ve Türkiye tarafından da nedenine ilişkin resmi bir açıklama gelmedi.

Rus Genelkurmay başkanının gelmeme nedenini ben tahmin edebiliyorum.

...

İlk önce bir siyaset belirleyeceksiniz.

Davranışilarınızı o siyasete uygun ve ilkeli bir şekilde göstereceksiniz.

...

Ha dün de bir Amerikan patronu geldi... Bizimkiler güya protokol hastalığından dolayı adamı gerektiği gibi karşılamadı. Beklettiler falan... Meclis' de tur attırdılar falan filan...

Sen ülkene ilişkin bir siyasi tutum belirlememişin...

Pavyon konsümatrisleri gibi bir Rus masasında, bir Amerikan masasında kıvırıyorsun...

...

Ve tüm dünya Türkiye siyasetinin Tayyip' in kendini kurtarma paniklemesine doğrudan bağlı olduğunu biliyor...

...

Seni kimse ciddiye almaz!

Çünkü dün Süleyman Şah Türbesini kaçırmak için TSK' yı PYD' nin peşine takmıştın...

Şimdi TSK' yı IŞİD' e karşı ÖSO denen yobaz canilerin peşine takıyorsun...

...

Bu salaklar bir halt ettiklerini sanıyor ama dünya bu akıl yoksunlarına hötleriyle gülüyor.

...

Bu iktidar bu ülkeyi sırf Tayyip' in kendini koruma içgüdüsünden dolayı tam bir felakete sürüklüyor.

...

Göreceksiniz...

Çok pis günlere geldik...

...

Ah cehalet, gözün bin defa kör olsun!