Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.08.16, 00:30   #22
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 982
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39540
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Polisler Artık Başörtüsü Takabilecekler

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Daha dün suriyede yapılanlara göz yumuyor ölen suçsuz günasız insanlara için yanmıyor hatta içten içe seviniyordun (yalan deme) Peki şimdi ne değişti de Amerikan askerlerine düşman oldun ? Yola geliyorsun sen yavaş yavaş fakat bi 3-5 senen daha var.

Biz onların ne olduğunu iyi biliyoruz sen rahat ol.
Gecen Türkiye ye gelen devlet başkanlarının yardımcısını karşılamaya vali yardımcısı gönderildi bu onları nasıl bir aşağılamadır biliyor musun ? Sen anlamazsın gerçi..
Yahu sen ne saçmalıyorsun?

Benim yetişkin hayatım AMERİKAN emperyalizmine ve işbirlikçilerine karşı mücadele ile geçti.

Sen ne çabuk unuttun Tayyip in ABD' nin stratejik ortağı olup, BOP eşbaşkanlığı yaptığını?

Ben hayatımın her döneminde ABD' ye karşı durdum ve onun BOP eşbaşkanlarına karşı çıktım.

Irak' ı hatırlıyor musun?

Tayyip destekli ABD' yi...

Bu göreceklerin sizin eseriniz!

Bunlar olurken senin oy verdiklerin Amerika' nın Irak' a demokrasi getirdiğini söylüyordu.

Al bak ve utan eğer ar duygun varsa!

Bunlar sizin eseriniz!