Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.08.16, 01:37   #33
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 982
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39539
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Polisler Artık Başörtüsü Takabilecekler

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
@Aristo Müslümanı öldüren senin dostundur.

Ölen her müslüman senin için kardır.

(Bende yarattığın algı bu)

Amerika islam ülkerinin üzerinde bir oyun oynuyor. Senin onları desteklemediğine ben inanmam..
Kaç defa yalan ve iftira ile geleceksin?

Daha öncede bana ''başka sosyal alanlarda olduğumu ve bir sürü mavra
düzdüğümü'' falan yazmıştın.

Sana o zamanda yalancı ve iftiracı olduğunu yazmış ve dediklerini ispatlamanı istemiştim.

Yalan yazdın, ifitra attın ama ispatlayamadın...

...

Sizin hayatınız bu...

Bak o Nur Bacı ve öteki müslüman bacılar Amerikalılar tarafından saçları yolunup bize örnek gösterdiğin Amerikan askerleri tarafından toplu tecavüzlere uğrarken ben bu videoyu nerde varsam orada senin gibilerin önüne koymuş ve bunların sorumlusunun AKP olduğunu defalarca yazmıştım.

Hakikaten aklınız yok sizin!

Yok!

Her politik girişimi rezaletle sonuçlanan bir liderin (!) arkasından gözleri kör bir vaziyette koşmaya devam ediyorsunuz.

Bu videoda geçen hadiseler olurken Amerikan yetkilileri Irak' a Tayyip' in desteği sayesinde girebildiklerini söylüyordu. Siz İncirlik üssünden Amerikan uçaklarına müslümanların üzerine 50 bin ton bomba attıran ********lerin destekçilerisiniz...

Bana karşı bir şey iddia ediyorsan ispatlayacaksın.

Daha önceki iftiralarını da ispatlayamamıştın.

...

Yahu siz ne zaman adam olacaksınız?

...

Ama maalesef olamayacaksınız!

Bir kere sen Türk değilsin.

Kesinlikle değilsin!

Türkiye' nin AKP ellerinde perişan edilmesinden zevk duyan ve için için sevinen bir gafilsin.