Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.08.16, 15:17   #53
İlya
Uzman Üye

İlya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 30
Ettiği Teşekkür: 6276
Aldığı Teşekkür: 6598
Rep Derecesi : İlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Polisler Artık Başörtüsü Takabilecekler

Yahu arkadaş sen yazdıklarımdan ne cikardin.

Ben annemin ve kız kardeşimin başörtüsünün dinimiz, orfumuz ve adetimizce normal bisey olduğunu çokta yadirganmamasinin gerektiğini anlatmaya çalışıyorum.

Baş örtüsü başka bisey bahsettiğiniz karacarsaf, burka su bu başka birşey ve bana gore saçma sapan bir saplanti ve sen kalkıp bana filifotoculari, tolu inşaata kaçan çocukların arkasın dan kosanlari, akp yi bilmem çocuk alıp satan insan musfettelerini anlatıyorsun.

Ayrıca resme iyi bak diyede eklemişsin boyle bir kareyi normal gören bir yazım mi oldu.

İnsaf yahuu. Neyse iyi forumlar boyle konuları gerçekten lastik gibi çekip uzatmak istemiyorum.